Fethiye Rent a Car Fethiye'deki araç kiralama firmanız...

E-mail

ÜZÜMLÜ ARAÇ KİRALAMA

Üzümlü, dost canlısı yerlileri ile sessiz ve bozulmamış, Türk köylerinin büyüsünü ve karakterini sürdüren tarihi bir köydür. Cadianda harabeleri yürüme mesafesinde, yazlık evlerin üzerinde ve arkasında dağ eteklerinde yerleşmiş şekilde bulunabilir.  Ünlü Saklıkent Kanyonu ve Ören şelalesi araba ile kolayca ulaşılabilecek uzaklıktadır.
Arkeolojik kentlerle daha çok ilgili olanlar için; Tlos, Pınara, Xanthos, Letoon yaklaşık 1 saatlik mesafededir. Hatta Pamukkale bile bir gün içerisinde gidilip gelinebilecek uzaklıktadır.


ÜZÜMLÜ'DE ARAÇ KİRALAMA

Üzümlü'de  kapsamlı bir araç kiralama servisini sunmaktayız. Bizde, en düşük ve en rekabetçi fiyatlar ile araç kiralama hizmeti bulacaksınız. Tüm ihtiyaçlarınıza uygun farklı araçlardan oluşan geniş araba yelpazesi ile paranızın değerini koruyan ekonomik araçlar bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra, en üst model araçları da sunmaktayız.


Araç kiralama servisimiz, en iyi fiyat, müşteri hizmeti ve özel anlaşmalar sunan profesyonel ve yeterli bir servistir. Üzümlü'de bizden araç kiraladığınız zaman, seçtiğiniz herhangi bir yere özgürce gitme şansınız olduğu anlamına gelecektir. Belki de önemli tarihi şehirleri veya güzel mekanları keşfetmek istiyorsunuz; kiraladığınız araç ile bu sadece mümkün değil, aynı zamanda size uygun şekilde ayarlanabilir olacaktır. En başından itibaren Üzümlü'ye olan ziyafetinizi rahatlatıcı bir tatile dönüştürmek için, kiraladığınız aracı havaanında veya kiraladığınız villada teslim ediyoruz.  Tüm yapmanız gereken seyahat/ tatil planlarınızı yapmanız ve bize bildirmeniz ki biz hizmeti en iyi şekilde vermek icin hazır olalım. Lütfen diğer araba kiralama noktalarımız için ve daha fazla bilgi almak amacıyla bizimle iletişime geçiniz.

Üzümlü Araç Kiralama

Kısa ve uzun süreli ihtiyaçlarınız için tercih edebileceğiniz araç kiralama hizmeti ile hem en uygun fiyatlarla araç ihtiyacınızı görebilir hem de araç sahibi olmanın getirdiği maliyetten önemli ölçüde kurtulabilirsiniz. Kısa vadeli olarak tercih edilen araç kiralama hizmetleri daha çok turizm şehirlerinde yaygın iken uzun vadeli araç kiralama hizmeti ise genellikle kurumsal şirketler tarafından tercih edilmektedir.


 

Araç Kiralama Hizmetleri

Muğla’nın Fethiye ilçesinde size özel olarak Fethiye araç kiralama hizmeti veren firmamız, gerek günlük gerekse daha uzun vadeli araç ihtiyaçlarınız için sizlere destek olmaktadır. Tertemiz denizi ve yemyeşil doğasıyla şehir dışından birçok ziyaretçiyi ağırlayan Fethiye ilçesinde tatil yapmak isteyenlere özel hizmet veren Fethiye araç kiralama şirketimiz ile araç satın almanın getirdiği maddi ve manevi olumsuzluklardan kolayca sıyrılmanız mümkündür. Fethiye’de birçok lokasyona hizmet veren şirketimiz araç ihtiyacınıza en uygun fiyatlarla çözüm bulmaktadır. Şirketimizin faaliyet verdiği lokasyonlardan Üzümlü araç kiralama hizmetlerimiz ile sizlerde kendinizi özel hissedebilirsiniz.


 

Üzümlü Araç Kiralama Hizmetleri

Fethiye’ye 15 km uzaklıktaki Üzümlü; bir tarım kenti olup, şarap üzümü ile ünlüdür. Yeni yerler keşfetmek için tercih edebileceğiniz Üzümlü araba kiralama faaliyeti ile şehri istediğiniz saatte özgürce dolaşabilirsiniz. Toplu taşıma araçlarına bağlı olmadan istediğiniz yere istediğiniz zamanda gitmenizi sağlayacak olan Üzümlü araç kiralama hizmetlerimizle bölgedeki otomobil ihtiyacınızı karşılamaktayız. Yemyeşil asma bahçelerinin yer aldığı Üzümlü ’de tarihi yapıları görebilirsiniz. Bölgedeki araç ihtiyacınız için sizlerin yanında yer alan Üzümlü araba kiralama şirketimiz şehir içi gezilerinizde özgürce dolaşmanıza yardımcı olmaktadır. Bölgede konforlu ve keyifli bir tatil yapmak için firmamızı tercih edebilirsiniz.


Olağan üstü güzellikleri ile dikkatleri üzerine çeken Üzümlü, araç kiralama olarak tercih edebileceğiniz en iyi noktalardan bir tanesidir. Şehir dışından gelecek müşterilerimiz ise Üzümlü araç kiralama hizmetini tercih ederek, mağduriyet yaşamadan en iyi hizmeti alabilirler. Böylece, siz değerli müşterilerimiz Üzümlüde en iyi tatil deneyimini yaşayabilirsiniz.


 

Birçok yazlık dairenin yer aldığı bu bölgede hizmet veren Üzümlü oto kiralama şirketimiz; koy ve safari gezilerinizde araç ihtiyacınızı sağlamaktadır. Üzümlüde ki tatilinizde sizlerin yanında yer alan Üzümlü araç kiralama firmamızın son model araçları ile tatil keyfinizi kesintisiz sürdürebileceksiniz. Antik yerleri ile turistler tarafından da oldukça beğenilen Üzümlüde gezi keyfinizi sorunsuz devam ettireceksiniz.


 

Araç Kiralama Hizmetlerinin Farkını Hissedin

Fethiye bölgesinde sizlere en uygun fiyatlı ve en kaliteli hizmeti sunun Fethiye araç kiralama şirketimiz, Akdeniz’in gözde tatil merkezi Fethiye ve çevresindeki araç ihtiyacınızı karşılamaktadır. Şehir dışındaki tatil keyfinizin en iyi şekilde sürmesi için araç kiralama hizmetinden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Siz de kısa ve uzun vadeli ihtiyaçlarınız için Fethiye’de araç kiralama şirketi arıyorsanız, Üzümlü araç kiralama firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz. Size özel sunduğumuz hizmetlerimizle son model, bakımlı araçları en uygun fiyatlarla kiralayabilirsiniz.


 

Araç kiralama hizmetlerimiz ile araç satın alma derdinden ve masraflarından kurtularak araç sahibi olmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Araç satın alındığı zaman sigorta, vergi ve aracın bakımı gibi ek masraflar da canınızı sıkabilir. Ancak Üzümlü araç kiralama hizmeti ile yalnızca aracın kiralama bedelini öder ve diğer tüm masraflardan muaf olursunuz.


Üzümlü araç kiralama hizmetlerinde aracın sigortası, kaskosu ve vergi ödemeleri araç kiralama firması tarafından karşılanır. Ayrıca aracın düzenli olarak bakımları da aksatılmadan yapılır. Araç ile seyir halinde iken herhangi bir arıza sorunu ile karşılaştığınız zaman, size kısa bir zaman içerisinde ulaşılır ve aracınız tamir ettirilir.Tamiri zaman alacak olan durumlarda kiralık aracınızı değiştiririz. Tatilinizin daha ekonomik ve daha eğlenceli olması için gerekli olan kiralama hizmetini sağlarız.