Fethiye Rent a Car Fethiye'deki araç kiralama firmanız...

E-mail

Dalaman Araç Kiralama

Şirketiniz veya şahsınız adına ekonomik ya da lüks araç kiralamak isteyenler için Dalaman araç kiralama firması olarak hizmet sunuyor, en uygun şartlarla en kaliteli ve en hızlı şekilde sizleri kiralık araçlarınıza kavuşturuyoruz. Rezervasyon işleminden araç teslimi ve aracın iade edileceği tarihe kadar hizmet departmanlarımızla sürekli irtibat halinde kalıyor, müşteri memnuniyeti için hiçbir detayı atlamadan çalışıyoruz.


 

Dalaman ekonomik kiralık araçlar

Araç kiralamak her ne kadar masraflı gibi dursa da satın almadan çok daha ekonomik olduğu bir gerçektir. Sigortasından vergisine, bakım ve onarımından rutin kontrollere kadar tüm sorumluluğun Dalaman araç kiralamafirmamızda olduğu kiralık araçlarımızda en ekonomik araç sınıfından en lüks araçlara kadar her segmentte kiralık araç bulabilirsiniz. Dalaman hava limanına indiğinizde kiralık aracınızı hemen teslim alabilir, taksi, dolmuş ya da toplu taşıma araçları ile uğraşmadan kiraladığınız araçla keyifli ve konforlu bir yolculuk yapabilirsiniz. Tarihi ve doğal güzellikleri ile dört mevsim turist akınına uğrayan Dalaman'a yolunuz düştüğünde araç sıkıntısı çekmeyeceksiniz. Uçak yolculuklarında şahsi araçlarını yerinde bırakan kişiler için lüks olmaktan çıkan kiralık araçlar, Dalaman araç kiralama firmamızda birçok farklı marka ve modelde en ekonomik fiyatlarla sizleri beklemektedir.


 

Dalaman araç kiralama

Bakımlı ve son model araç filosu, profesyonel kadrosu ve ekonomik fiyatları ile ayrıcalıklı Dalaman araç kiralama hizmetinden faydalanmak istiyorsanız hemen online rezervasyon yaptırabilirsiniz. Kredi kartı, yeterli kredi kartı limiti, yaş limiti ve ehliyet şartlarını yerine getiren herkesin araç kiralayabileceği firmamız ekonomik sınıf arabalardan üst düzey lüks arabalara kadar her marka ve model kiralık araç bulacağınız bir firmadır. Hemen araçlarımızı inceleyebilir, ihtiyacınızı karşılayan araçlarda fiyat karşılaştırması yaparak en uygun tercihi yapabilirsiniz. Günlük, haftalık veya aylık kiralanan araçlarımız için yakıt dışında herhangi bir masrafa katlanmaz, araç kiralama fiyatı dışında sürpriz ekstra ücretlere maruz kalmazsınız. Günlük araç kiralamada 24 saatin altında kiralana araçlarda da günlük tarife uygulanmakta, kiralama süresi uzadıkça fiyatlar çok daha avantajlı olmaktadır.


 

Dalaman kiralık araç rezervasyon koşulları

Web sitemizde online araç rezervasyonu yaptırabilmek için ödeme ve depozitoya yetecek limite sahip bir kredi kartı talep edilir. Araç segmentine göre değişen yaş sınırı ise 19-21 yaşından başlar ve 27 yaşına kadar yükselir. Ehliyetin en az 2 yıllık olması ise istenen diğer bir koşuldur. Tatil, iş gezisi veya başka bir sebeple araç kiralamak hem keyifli hem de oldukça pratik bir çözümdür. Üstelik her yolculukta farklı marka ve model kiralık araçlarla farklı deneyimler yaşamaksa bir başka güzeldir. Firmamızdan aracınızı tam zamanında teslim alır ve farklı bütçelere hitap eden araçlarımızdan bütçenize uygun araçlarla rahat bir yolculuk yaparsınız. Yolcu sayısına göre değişik büyüklük ve kapasitede onlarca kiralık araç bulacağınız firmamız, her sezon uyguladığı dönemsel avantajlarla sadık müşterilerine birçok fırsat sunmaktadır. İndirimli ve ekonomik fiyatlardan faydalanmak için fırsatları kaçırmayın.


 

Dalaman en uygun kiralık araçlar

Dalaman için kiralık araca ihtiyacınız var ve güvenilir bir araç kiralama firması arıyorsanız doğru adrestesiniz. Dalaman araç kiralama firmamız en uygun fiyatta kiralık araçları ile her bütçeye, her ihtiyaca ve her zevke hitap etmektedir. Her zaman temiz, bakımlı ve hizmete hazır olan araçlarımızdan sizin için en uygun olanını bulmak için araştırma yapabileceğiniz firmamız, birçok marka ve model kiralık araçlarla aradığınız aracı hemen bulacağınız bir firmadır. Kira sözleşmesinden ödeme ve kiralık araçlarına kadar her aşamada müşterisinin yanında olan firmamız, yasal yükümlülüklere uyan ve daima müşteri memnuniyeti sağlayan güvenilir bir rent a car firmasıdır.