Fethiye Rent a Car Fethiye'deki araç kiralama firmanız...

E-mail

Ölüdeniz Araç Kiralama

Hem kısa hem de uzun süreli araç ihtiyaçları için tercih edilen Ölüdeniz araç kiralama hizmetleri, uygun fiyatlar ile araç sahibi olmanızı sağlar. Hemen herkesin hayalinde bir araç modeli vardır ve bu araç ile sürüş keyfi yaşamak isteyen insanların sayısı fazladır.

Araç vergilerinin artması ve bunun araç fiyatlarına da yansıması nedeni ile araç satın almak istemeyen kişiler için en uygun araç sahibi olma yöntemi Ölüdeniz araç kiralama hizmetlerinden yararlanmaktır. Otomobil kiralama hizmeti ile araba sahibi olmanın getireceği maliyetlerden de önemli oranda kurtulabilirsiniz.

 

Araç kiralama işlemleri kısa vadeli ya da uzun vadeli olmak üzere ikiye ayrılır. Kısa vadeli araç kiralama işlemleri genelde turizm amacı ile bir yere gidildiğinde tercih edilmektedir. Buna karşın uzun dönem araç kiralama hizmetleri ise genelde kurumsal firmalar tarafından tercih edilmektedir.

 

Muğla’nın Fethiye ilçesinde araç kiralama hizmeti veren firmamız, hem günlük hem de uzun vadeli araç ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Temiz bir denize ve sahile sahip olan Fethiye, yeşil doğa ile buluşan mavinin güzelliklerini sunmaktadır. Bu nedenle birçok kişi tatil amacı ile buraya gelmektedir.

 

Tatil sırasında atılacak en mantıklı adım araç kiralamaktır. Bu sayede hem zamandan tasarruf edilir hem de tatil beldesinin her alanı rahatlıkla gezilebilir. Ayrıca araç satın almak için gerekli olan maddi ve manevi olumsuzluklardan da kurtulmuş olursunuz. Fethiye merkezli hizmet veren şirketimiz,

Ölüdeniz araç kiralama lokasyonu ile sadece Fethiye değil, yine tatil beldesi olan Ölüdeniz  de kiralık oto ihtiyacınızı ekonomik bir şekilde karşılanmaktadır.

 

Ölüdeniz ’de Ucuz Araç Kiralama Hizmeti

Muğla’nın Fethiye ilçesine bağlı olan Ölüdeniz, tatil için en özel alanlardan biridir. 2006 yılında % 82 oy ile Dünya’nın en güzel kumsalı olarak seçilen Ölüdeniz, turizm açısından çok gelişmiştir. Birçok yerli turistin dikkatini çeken Ölüdeniz, hem yerli hem de yabancı turistlerin en gözde tatil alanlarından biridir. Doğanın ve tarihin Ölüdeniz’e bahşettiği tüm güzellikleri görmenin en kolay yolu Ölüdeniz araç kiralama hizmeti almaktır. Gezmek ve eğlenmek amacı ile gelinen Ölüdeniz ‘de otobüs ya da dolmuşlar ile gezmek mümkün değildir. Özellikle de kısa bir zaman dilimi içerisinde gelenler için araç kiralama hizmeti almak çok daha mantıklıdır. Bu sayede gezmek için daha çok vakit kalacak ve Ölüdeniz ’in bütün güzellikleri görülmüş olacak.

 

Profesyonel Araç Kiralama Hizmetleri

Ölüdeniz’e gelen turist sayısı arttıkça hizmet veren araç kiralama şirketlerinin de sayısı artmaktadır. Ancak bu kadar çok araç kiralama şirketinin arasından en uygun ve en kaliteli hizmet veren şirketin seçilmesi daha uygundur. Fethiye ile Ölüdeniz arasında transfer hizmeti de sunan Ölüdeniz araç kiralama, en çok Haziran ve Temmuz dönemlerinde tercih edilmektedir. Bu nedenle; tatil planlarını netleştirmiş olan kişilerin araç kiralama konusunda önceden görüşme yaparak ilerideki yoğunluktan mağdur olmamaya çalışmaları gerekir. Ayrıca tatil döneminden daha erken yapılan rezervasyon işlemlerinde araç kiralama ücreti daha uygun olmaktadır.

Günlük turlar konusunda da araç kiralama hizmeti veren araç kiralama firması, kiralanan aracın sigortasının ve vergisinin ödemesini kendisi sağlamaktadır. Araçların içerisinde navigasyon cihazı ve oto koltuğu ek hizmetleri de vardır.

 

Geniş araç filosu ile Ölüdeniz araç kiralama sayesinde hayaliniz olan araca binme fırsatı elde edersiniz. Yıl boyu süren işin stresini atacağınız tatilinizde hayalinizdeki araç ile sigorta ya da vergi sıkıntısını düşünmeden gezebilirsiniz. Aracın sürüş esnasında arızalanması durumunda da ücretsiz bakım hizmetleri en hızlı şekilde sağlanmaktadır.

ÖLÜDENİZ

"Dead Sea" olarak bilinen Ölüdeniz, ismini lagünün sığ, sakin ve kristal beyazlığındaki temiz suyundan almaktadır. Burası belirlenmiş korunan bölgedir, bu demektir ki lagünün çevresinin imara açılımı yasaklanmıştır. Lagünün koruma ve bakım işlerinin devamı için giriş düşük bir fiyatla ücretlendirilmiştir. Lagünün ününe rağmen, burası halk plajı ve dağ arasında konumlanan seçkin oteller, restoranlar, mağazalar ve barlarla rahat bir atmosfere sahiptir. Ün yapmış paraşütle atlama aktivitesinin yanı sıra, parasailing ve rüzgar sörfü gibi çeşitli su sporu aktiviteleri de mevcuttur.


ÖLÜDENİZ'DE ARAÇ KİRALAMA

Ölüdeniz'de ve Türkiye'nin diğer şehirlerinde ve havaalanlarında, en kapsamlı araç kiralama servisini sunmaktayız. Bizde, en düşük ve en rekabetçi fiyat listesi ile araç kiralamak için gerekenler konusunda en iyi anlaşmayı bulacaksınız. Tüm ihtiyaçlarınıza uygun farklı araçlardan oluşan geniş seçim yelpazesi ile paranızın değerini bilen ekonomik araçlar bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra, en üst model elit araçlar da sunmaktayız.


Araç kiralama servisimiz, en iyi fiyat, müşteri hizmeti ve özel anlaşmalar sunan profesyonel ve yeterli bir servistir. Ölüdeniz'de bizden araç kiraladığınız zaman, seçtiğiniz herhangi bir yere özgürce gitme şansınız olduğu anlamına gelecektir. Belki de önemli tarihi şehirleri veya güzel mekanları keşfetmek istiyorsunuz; kiraladığınız araç ile bu sadece mümkün değil, aynı zamanda size uygun şekilde ayarlanabilir olacaktır. En başından itibaren Ölüdeniz'e olan ziyafetinizi rahatlatıcı bir tatile dönüştürmek için, kiraladığınız aracı otelinize, havaalanına veya Türkiye'nin neresine olursa olsun size teslim etmeyi organize ediyoruz. Buna denk olarak, Türkiye'yi terkedeceğiniz zaman nerede olduğunuzu söylemeniz yeterli olacaktır. Tüm yapmanız gereken ilerideki planlarınızı yapmanız ve bize bildirmeniz ki böylece gerekli ayarlamaları yapabilelim. Lütfen önereceklerimiz veya araba kiralama lokasyonları için daha fazla bilgi almak amacıyla bizimle iletişime geçiniz.